AKLIMA BİR FİKİR GELDİ YARIŞMASI
AKLIMA BİR FİKİR GELDİ YARIŞMASI
![](http://vrlab.aydin.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/1-1.png)
Radyo Telvizyon Yayıncıları Meslek Birliği – RATEM tarafından düzenlenen “Aklıma Bir Fikir Geldi – Üniversiteler Arası İletişim Fikirleri Yarışması” için başvuruların değerlendirilmesi amacıyla toplantı gerçekleştirildi. Bu toplantıya Üniversitemizi temsilen Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Deniz YENGİN katıldı. #iauyenimedya #iauif
![](http://vrlab.aydin.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/3.png)
![](http://vrlab.aydin.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/4-1.jpg)